News

20 Dolarlık Mağaza Cadılar Bayramı Dekoru Fikirleri

By  | 

20 Dolarlık Mağaza Cadılar Bayramı Dekoru Fikirleri

Cadılar Bayramı gelmek üzere, bu yüzden evinizi dekore etmeyi düşünmeye başlama zamanı!

Sıkı bir Cadılar Bayramı bütçeniz varsa, birkaçını birleştirdiğinizde dolar mağazası, yılbaşı dekoru ürünleri yapmak için gerçekten harika bir kaynak olabilir. Aşağıda, ucuza korkunç bir Cadılar Bayramı dekoru oluşturmanıza yardımcı olacak bazı ilham kaynakları bulacaksınız.

1. DIY İskelet Yemeği


İskelet Çanağı

Ayırabileceğiniz ek yerleri olan plastik bir iskelete, konik cam mumluk ve cam tealight tutucuya ihtiyacınız olacak. (Tam eğitim: Dört Ön Kapı)

2. İskelet Eller Cadılar Bayramı Çelengi


İskelet eller cadılar bayramı çelenk

Bu çelenk metalik sprey boya ile kaplanmış plastik iskelet ellerden yapılmıştır. (Tam eğitim: Denenmiş ve Doğru)

3. Örümcek Ağı Vazosu


Spiderweb Vazo

Kendi dolarlık mağaza örümcek ağı vazonuzu yapmak için cam vazo, sıcak tutkal, sivri uçlu kalem ve düz siyah sprey boyaya ihtiyacınız olacak. (Tam eğitim: Ks Craft Shack)

4. Balkabağı Işıkları


Kabak Işıkları

Bu proje için bir makas, bir tutam turuncu pırıltılı ışık ve kabak detaylı bir paket turuncu Halloween pipetlerine ihtiyacınız var. (Tam eğitim: BargainBriana)

5. DIY Hayalet Mumlar


Hayalet Mumlar

İşte çok basit, kolay ve hızlı bir Cadılar Bayramı sanatı. Dolar dükkanından birkaç uzun beyaz mum alın ve keskin bir bıçak kullanarak üzerlerine hayalet yüzler çizin. (Tam eğitim: Düşünceli Olarak Basit)

6. Kafatası Şamdanları


Kafatası Şamdanları

Bu süper havalı kurukafa şamdanlarını oluşturmak için parıltılı kafataslarına, şamdanlara ve 2 paket pille çalışan çay ışığı mumlarına ihtiyacınız olacak. (Tam eğitim: Cap Kreasyonları)

7. Korkunç Karga Cadılar Bayramı Çelengi


Korkunç Karga Cadılar Bayramı Çelengi

Dolar dükkan kuşlarıyla yapılan bu ürpertici karga Cadılar Bayramı çelengi, konuklarınızın kapı zilini çalmakta tereddüt etmesini sağlayacak kolay ve basit bir zanaat! (Tam eğitim: Kutla ve Süsle)

8. İskelet Vazosu


İskelet Vazo

Dolar mağazasında kolayca bulunabilen birkaç ortak malzeme, biraz ustalık ve biraz eğlenme yeteneği ile bu harika iskelet vazoyu kendiniz yapabilirsiniz. (Tam eğitim: Woodsy dikmek)

9. Dolarlık Mağaza Örümcek Bandı


Dollar Store Örümcek Kafa Bandı

Bu ürkütücü örümcek kafa bandı size sadece 4 dolara mal olacak ve yapmanız 5 dakikadan az zamanınızı alacak! (Tam eğitim: Lütfen Not Kağıdı)

10. Metalik Jack-O-Lantern


Metalik Jack-O-Fener

Ucuz turuncu ve siyah plastik bir balkabağı, yaldızlı bir parlaklığa sahip metalik bir Jack-o’-fener haline getirin. (Tam eğitim: Alyssa ve Carla)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir