News

Eski Çekmecelerden Yapılması Gereken 15 Harika Şey

By  | 

Muhtemelen hepimiz bodrum katınızda veya garajınızda toz toplayan bir şifoniyerden eski çekmecelerimiz var. Onları atmak yerine, bu çekmeceleri eviniz için işlevsel ve güzel bir dekora dönüştürebilirsiniz. İşte eski bir şifonyeri yeni ve heyecan verici bir şeye dönüştürmenin 15 basit yolu.

1. Yatak Altı Depolama

Yatak Altı Depolama

Yatak depolama çözümü altındaki bu süper kolay DIY ile yatak odanıza ekstra depolama alanı ekleyin. Yatağın altında kolayca kayabilmeniz için tekerlekleri çekmecenin altına takın. (Öğretici: Boyalı Ev)

2. Çekmece Ön Askıları

Çekmece Ön Askıları

Duvarlarınıza ekstra kişilik eklemek için çekmece cepheleri, bazı sevimli çekmece çekmeleri ve hediye paketinin üzerinde biraz sol kullanın. (Öğretici: Tasarım Süngeri)

3. Resim Çerçeveleri

Resim çerçeveleri

Resimleriniz için güzel ve benzersiz bir ekran oluşturun. (üzerinden hgtv)

4. Takı Organizatör

Takı Düzenleyici

Eski bir çekmeceden yapılan bu organizatör, bileziklerinizi ve küpelerinizi tutmak için mükemmeldir. (Öğretici: Mikaela Danvers)

5. Mutfak Depolama

Mutfak Depolama

Mutfağınızı tamamlamak ve orada ekstra yemekler görüntülemek için bazı şifoniyer çekmecelerini eğlenceli renklerde boyayın. (üzerinden Wunderweib)

6. Köpek Yatağı

Köpek yatağı

Eski bir şifoniyer çekmecesini yeni bir evcil hayvan yatağına dönüştürün. Köpeğiniz sizin kadar çok sevecek! (Öğretici: DIY Gösteri Kapalı)

7. Çekmecelerden Dollhouse

Çekmecelerden Dollhouse

Ve bu çekmecenin bir oyuncak ev haline dönüşmesini hangi küçük kız sevmez ki? Ne kadar zekice bir fikir! (Öğretici: Semiproper)

8. Çamur Odası Organizatörü

Çamur Odası Organizatörü

Eski çekmecelerden biraz hızlı DIY depolama yapın ve çamur odanızın kontrolünü elinize alın. (Öğretici: Douangphila)

9. Kitaplık

Kitaplık "width =" 218 "height =" 448 "srcset =" https://hamsut.com/wp-content/uploads/2020/08/1596453735_861_Eski-Cekmecelerden-Yapilmasi-Gereken-15-Harika-Sey.jpg 218w, http://handyhometips.com/wp-content/ uploads / 2016/09 / Kitaplık-146x300.jpg 146w "bedenler =" (maksimum genişlik: 218px) 100vw, 218px "/></p>
<p>En sevdiğiniz kitapları ve koleksiyonları görüntülemek için küçük, sevimli ve çok işlevsel bir kitaplık yapmak için bazı çekmeceleri delin. (üzerinden <a href=Ulchville)

10. Sandviç İstasyonu

Sandviç İstasyonu

Eski bir çekmeceyi bu muhteşem sandviç istasyonuna dönüştürebilirsiniz. Tüm sargılarınızı ve kalay folyolarınızı ihtiyacınız olan yerde bulacaksınız. (Öğretici: Curbly)

11. Banyo Dolabı

Banyo dolabı

Eski bir şifoniyer çekmecesinden yapılan banyo dolabı, banyoyu organize etmenin ve daha fazla alan yaratmanın mükemmel bir yoludur. (Öğretici: Cesur Abode)

12. Çekmece Bahçesi

Çekmece Bahçesi

Bahçeniz bu çekmece çiçek ekicisiyle kesinlikle daha güzel görünecek. (Öğretici: Hedefleyen Yüksek Karısı)

13. Basit Çekmece Tepsisi

Basit Çekmece Tepsisi

Sıkıcı boya tekniklerini kullanarak basit bir tepsi yapın. Bu, herhangi bir masa dekoruna hoş bir dokunuş katacak! (Öğretici: Skurin)

14. Osmanlı Çekmecesi

Osmanlı Çekmecesi

Eski bir çekmeceye makyaj yapın ve bir depolama ünitesiyle güzel bir osmanlı yaratın. (Öğretici: Çitin Ötesinde)

15. Tuvalet Kağıdı Tutacağı Olarak Kullanılan Çekmece

Tuvalet Kağıdı Tutucusu Olarak Kullanılan Çekmece

(Kaynak bulunamadı)

Eski Çekmecelerden Yapılması Gereken 15 Harika Şey

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir